Pénzügyi Tanácsadó - biztosítási állás

  • 400000 Ft
  • Megjelenés napja: 2015.04.21.
  • Modified date: 2015.04.21.
    • Budapest|IX, Budapest|IX, Budapest

Európa vezető pénzintézete állást kínál pénzügyi szolgáltatásaik értékesítésére.

Gyere Hozzánk és dolgozz egy multinacionális cégnél!

Feladatok:
- pénzügyi tervezés új és meglévő Ügyfelek számára
- lakossági és céges tanácsadás
- meglévő szerződéseik felülvizsgálata, aktualizálása
- személyes találkozók szervezése új és meglévő ügyfelekkel
- tárgyalások, ügyfél prezentációk lebonyolítása, ajánlatok készítése
- kapcsolattartás az ügyfelekkel, piaci pozíció erősítése
- hiteltanácsadás
- banki szolgáltatások értékesítése
- lakástakarék pénztár értékesítése
- komplex biztosítási tanácsadás
- piaci folyamatok nyomon kísérése, együttműködés a cégcsoport csapatával
- folyamatos tanulás, tovább képzés vállalása

Elvárások:
- érettségi és szakmai ( OKJ-s, vagy PSZÁF) végzettség, előny: felsőfokú végzettség(diploma)
- kiváló kommunikációs készség
- motivált, rendelkezik célokkal
- nyitott, dinamikus személyiség, eredményorientált
- terhelhető-önálló
- értékesítési tapasztalattal bír a pénzügyi területen
- nyitott az új dolgokra, vannak innovatív ötletei

Amit kínálunk:
- alapképzés és továbbképzés (díjmentes)
- teljes körű biztosítási és banki termékpaletta, LTP-i szolgáltatások
- kiváló irodai háttér, exkluzív, kulturált munkakörülmények
- kimagasló, teljesítményarányos kiszámítható, juttatási rendszer + prémiumok
- kezdő támogatás (egy éves) beillesztési program
- vezetői, mentori segítség
- versenyek, utak, bónuszok, ösztönző programok
- stabil cég háttere
- vezetői karrier, előrelépési lehetőség
- szervezett munkát, tervezett munkamódszert, eszközt adunk a kezébe, a siker közös érdekünk!

Egyéb információ: Vállalkozói szemlélet (főállású jogviszonyba, bejelentett egyéni vállalkozóként vagy társas vállalkozás alkalmazottjaként, megbízási szerződéssel.) Munkahely helye: Budapest és környéke

A jelentkezéseket az allasajanlat@hitel-most.hu e-mail címre várjuk.

Hozzászólás a hirdetéshez

Hasznos információ

  • Védekezz a csalók ellen, személyesen vedd át, vagy utánvéttel küldessed a csomagot!
  • Kerüld a csalókat, fizess PayPal segítségével! Ne küldj pézt előre ismeretlennek!
  • Ne üzletelj olyannal, akinek feltűnően hibás a helyesírása! Ha egy ajánlat túl szép ahhoz, hogy igaz legyen, akkor az nem igaz.
  • Ez csak egy hirdetési oldal. Mi nem működünk közre az adásvételben, semmiféle védelmet nem biztosítunk.

Kapcsolódó hirdetések

  • intlmiluuh

    intlmiluuh

    Értékesítés Los Angeles (CA) 2024.03.22. Ingyenes

    Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?

  • xfmthdkawm

    xfmthdkawm

    Értékesítés Los Angeles (CA) 2024.03.15. Ingyenes

  • jaoxizvfoq

    jaoxizvfoq

    Értékesítés Los Angeles (CA) 2024.02.27. Ingyenes